obrazek

FIRMOWE EWOLUCJE

Nowy, wyjątkowy program ukazujący kulisy prowadzenia Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W każdym z odcinków odwiedzamy właściciela jednej firmy, poznajemy jego oczekiwania oraz codzienne problemy ... i z pomocą najlepszych ekspertów biznesowych oraz czołowych osobistości z rożnych branż przeprowadzamy w jego przedsiębiorstwie Firmowe Ewolucje.

Wtorek, godz. 22.20, TVP1.

analiza

Masarnia – eksperci radzą

Masarnia – eksperci radzą

W „Masarni” brakuje tak podstawowych rzeczy jak prysznic czy przebieralnia, to powoduje dyskomfort osób korzystających z masaży. Może warto pomyśleć nad nowym miejscem dla firmy i poszerzyć ofertę? Czy właścicielka, pani Kasia poradzi sobie z nowymi wyzwaniami?

Masarnia – analiza mentora

Masarnia – analiza mentora

Bohaterce odcinka doradza Mariusz Nieścior, redaktor naczelny Beauty Inspiration. Tematyką spa i wellness zajmuje się profesjonalnie od 10 lat. Jest założycielem i dyrektorem zarządzającym Polskiego Instytutu Spa i Wellness. Inicjator wielu przedsięwzięć, mających na celu profesjonalizację rynku usług spa.

MT Plastics –  eksperci radzą

MT Plastics – eksperci radzą

Zakład, który produkuje zadaszenia z poliwęglanu i innych tworzyw sztucznych boryka się brakiem zleceń. Dlaczego? Czy to brak doświadczenia na rynku? A może właściciel powinien zainwestować w długofalową współpracę z projektantami? Jakie rozwiązania rekomendują eksperci biznesowi?

MT Plastics – analiza mentora

MT Plastics – analiza mentora

Jakie kluczowe rozwiązania powinien wprowadzić właściciel MT Plastics? Doradza Paweł Pomorski, laureat międzynarodowej nagrody Red Dot Award 2012, zwanej popularnie „Oscarem designu”. Paweł Pomorski tworzy meble i inne przedmioty użytkowe odwołując się do idei recyklingu, ekologii i nadawania nowych znaczeń powszechnie dostępnym materiałom i obiektom.

Ogródek dziadunia – eksperci radzą

Ogródek dziadunia – eksperci radzą

Niezwykłym atutem przedsiębiorstwa jest wyjątkowa relacja właścicieli – to firma rodzinna z prawdziwego zdarzenia. Bardzo ważne jest też to, że przetwory produkowane pod marką „Ogródek Dziadunia” przygotowywane są z pasją i bronią się swoim smakiem. Ale aby firma odniosła prawdziwy, rynkowy sukces do poprawy jest kilka istotnych elementów. Jakich?

Ogródek Dziadunia – analiza mentora

Ogródek Dziadunia – analiza mentora

Które produkty mają przyszłość, a z czego właściciele powinni zrezygnować? Ocenia Piotr Adamczewski dziennikarz, krytyk kulinarny, autor przewodników i książek kucharskich. Jako reporter niemal zwiedził wszystkie kontynenty, wszędzie zaglądając do kuchni i zaprzyjaźniając się z kucharzami. Jak twierdzi, tak najlepiej poznaje się i kraje i ludzi.

Majątek Rutka – Aktywny doradca BZWBK

Majątek Rutka – Aktywny doradca BZWBK

Rynek produktów rolnych jest niezwykle ważną częścią sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Dlatego bank BZWBK przygotował dla rolników specjalną ofertę. Jednocześnie każdy z klientów banku otoczony jest opieką aktywnego doradcy, który pomaga w zarządzaniu firmą. Właśnie dzięki pomocy takiego doradcy gospodarstwo Pana Zbigniewa trafiło do „Firmowych ewolucji”.

Majątek Rutka – analiza mentora

Majątek Rutka – analiza mentora

Specjalistą, który ocenia przedsięwzięcie Pana Zbigniewa jest Gieno Mientkiewicz, dziennikarz, krytyk kulinarny, odkrywca polskiego serowarstwa. Gieno Mientkiewicz od lat jeździ po całej Polsce i wciąż wyszukuje nowe gatunki sera. O serach pisze, mówi, a także uczy jak je jeść, przyrządzać, promować i jak przy tym biesiadować.